Registratie zal enige tijd duren. Deze functie is in ontwikkeling.

INGEZONDEN001 - Te laat, te laat, zei Winnetou

Een mop (internet), zaterdag 30 mei 2020

Hoofdtekst

Eva’s kutbrugje

@EvaUitBrugge

Ik zie wel, zei old shatterhand, Dat jij het gebruik van kapotjes niet kent. Te laat, zei Winnetou, Het zaad is al naar binnen toe.
11:23 p.m. · 30 mei 2020

https://twitter.com/evauitbrugge/status/1266842751620038665

Beschrijving

Rijmpje over een cowboy en een indiaan en over voorbehoedmiddelen en seks.

Bron

Twitter (thans X geheten)

Commentaar

Het rijmpje zit pas goed als je de laatste lettergreep van de naam "Old Shatterhand" uitspreekt als "hent". Het kapotje is natuurlijk een condoom.

Dit verhaal kan worden beschouwd als een langere versie van een verhaal dat al in de Verhalenbank.nl zit: RKOMA165 - Winnetou
https://www.verhalenbank.nl/items/show/42809
De verteller van dat verhaal houdt er rekening mee dat er een langere versie van bestaat. Wat ik nu signaleer, is zo'n langere versie.

De context van beide versies wordt hier uitgelegd: http://walthaus.blogspot.com/2012/03/het-zaad-is-al-naar-binnen-toe.html De laatste regels geven een interpretatie.

Zie ook https://www.ensie.nl/woordenboek-van-populair-taalgebruik/te-laat-te-laat-zei-winnetou-het-zaad-is-al-naar-binnen-toe

Naam Overig in Tekst

Old Shatterhand    Old Shatterhand   

Winnetou    Winnetou   

Eva    Eva   

Brugge    Brugge   

Eva’s kutbrugje    Eva’s kutbrugje