Registratie zal enige tijd duren. Deze functie is in ontwikkeling.

MOP30609

Een mop (internet), maandag 28 oktober 1996

Hoofdtekst

Datum : 28/10/1996 14:00:56
Komt een man naar de receptie van een kantoor en vraagt naar mijnheer Van de Boomen. Zegt de receptionist heel voorzichtig dat hij is overleden. De man gaat dus weg. De volgende dag vraagt dezelfde man weer naar mijnheer Van de Boomen.
De receptionist: "Ik heb U gisteren toch al verteld dat hij overleden is!?"
Dat gaat zo'n vier of vijf dagen door. De zesde dag heeft de receptionist er echt genoeg van. Hij vraagt aan de man waarom hij elke keer naar mijnheer Van de Boomen blijft doorvragen en of hij nu onderhand nog niet in de gaten heeft dat deze dood is.
Waarop de man antwoordt: "Ja dat heb ik al wel door, maar ik kan er niet genoeg van krijgen om dat elke dag te horen."
(Gepubliceerd op Internet, adres: http://www.concentra.be/files/moppen.html#bottom, oktober 1996)

Beschrijving

Een bezoeker krijgt van een receptionist dat de persoon die hij zoekt is overleden. De volgende dagen blijft de bezoeker terugkeren, en weer krijgt hij hetzelfde bericht. Als de receptionist vraagt of het nieuws niet tot de man wil doordringen, antwoordt de bezoeker van wel: hij kan het echter niet genoeg horen.

Bron

Gepubliceerd op Internet, adres: http://www.concentra.be/files/moppen.html#bottom, oktober 1996

Commentaar

28 oktober 1996

Naam Overig in Tekst

Van de Boomen    Van de Boomen   

Datum Invoer

2013-03-01 14:46:21