Registratie zal enige tijd duren. Deze functie is in ontwikkeling.

FWOUT011 - Zelfmoord 2

Een broodjeaapverhaal (boek), 1988 - 1991

Hoofdtekst

Zelfmoord 2
Een ander verhaal over zelfmoord hoorde ik in de vorm van een waarschuwing. Ik zat in de bioscoop en keek naar een film waarin iemand op zeker moment een revolver tegen zijn slaap zette om zelfmoord te plegen. De man naast me fluisterde in mijn oor:
'Zo mag je dat nooit doen, hoor. Ik ken iemand die zichzelf zo heeft willen ombrengen, maar de kogel ging er langs de ene slaap in om er langs de andere weer uit te komen zonder de hersenen ook maar te raken. Onderweg had de kogel wel alle oogzenuwbanen doorgesneden. De man is nu blind.'
Het is maar dat u het weet.

Beschrijving

Man wil zelfmoord plegen met een revolver en schiet een kogel door zijn slaap. Deze komt er aan de andere kant weer uit zonder de hersenen te raken. Hij is nu wel blind.

Bron

Frank Wouters: Waar gebeurd? Brussel 1991, p.31

Commentaar

ca. 1990

Datum Invoer

2013-03-01 14:46:20