Registratie zal enige tijd duren. Deze functie is in ontwikkeling.

LOMBO068

Een mop (mondeling), zondag 27 september 1998

Hoofdtekst

Jongen (allochtoon): "Er wa... wacht. Wacht, ik heb 'm vergeten. Ja. Er was eens een Nederlander, die wou een Belg worden. Dus moest ie... gingtie naar ziekenhuis. Zei juffrouw: 'Je moet wel 50% van je hersens eraf.' Wordt 'ie wakker. Zegt 'ie: 'Ik heb per ongeluk 90% van je hersens eraf gehaald.' Wordt 'ie wakker, praat 'ie Turks. Hij is een Turk geworden."
(Verteld op het multi-culturele festival 'Salaam Lombok' op zondag 27 september 1998, in de Kanaalstraat te Utrecht. Afschrift van bandopname.)

Onderwerp

AT 0660 - The Three Doctors    AT 0660 - The Three Doctors   

ATU 0660 - The Three Doctors.    ATU 0660 - The Three Doctors.   

Beschrijving

Een Nederlander wil Belg worden en laat in het ziekenhuis een deel van zijn hersens verwijderen. Er wordt teveel verwijderd en nu spreekt hij Turks.

Bron

Afschrift van bandopname. Verteld op het multi-culturele festival 'Salaam Lombok' op zondag 27 september 1998, in de Kanaalstraat te Utrecht.

Commentaar

27 september 1998
The Three Doctors

Naam Overig in Tekst

Nederlander    Nederlander   

Belg    Belg   

Turk    Turk   

Turks    Turks   

Datum Invoer

2013-03-01 14:46:21