Hoofdtekst
[Een meisje heeft dreadlocks laten] zetten en ze was er heel blij mee verder. Maar op een gegeven moment kreeg ze heel erge jeuk. Niet normaal. Enne, nou, ik weet niet - volgens mij heeft ze toen uh... heeft iemand heeft in ieder geval d'r dreads van elkaar afgehaald, en een beetje weggeknipt enzo. En toen bleek dus echt een heel nest maden te zitten, echt heel erg smerig. Enne nou gaat het dus zo, dat iedereen dat heeft... als 'ie dreads heeft. Haha.
(Verteld op 11 oktober 1999 te Amsterdam. Bandopname archief Meertens Instituut)
(Verteld op 11 oktober 1999 te Amsterdam. Bandopname archief Meertens Instituut)
Onderwerp
BRUN 02400 - The Spider in the Hairdo   
Beschrijving
Een meisje krijgt jeuk in haar dreadlocks; het haar wordt uitgehaald en geknipt en er blijkt een heel nest maden in te zitten.
Bron
Verteld tijdens bezoek scholieren Barlaeus Gymnasium, op 11 oktober 1999 te Amsterdam. Bandopname archief Meertens Instituut.
Commentaar
11 oktober 1999
The Spider in the Hairdo
Datum Invoer
2013-03-01 14:46:21
