Registratie zal enige tijd duren. Deze functie is in ontwikkeling.

GRAAN040

Een broodjeaapverhaal (internet), woensdag 13 maart 2002

518.jpg
519.jpg

Hoofdtekst

Update 5: 13-03-2002
Opnieuw ontvingen wij een foto van Hans Hesselink. Op deze luchtfoto is goed te zien zien dat de 'staart' van de Schorpioen niet in een beweging doorloopt. Dit hadden we eerder in het veld al opgemerkt, maar deze 'afwijking' was toen niet goed in kaart te brengen. Het lijkt alsof de staart in twee delen is opgebouwd.
Na enig tekenwerk bleek dat deze twee delen tot twee cirkels waren te herleiden. Op de foto zijn de cirkels als een ovaal getekend omdat de formatie niet precies recht van boven gefotografeerd is.
De blauwe en zwarte cirkel zijn precies even groot als de rode cirkel. Opmerkelijk is wel dat het centrum van de blauwe cirkel precies op de zwarte cirkel ligt. Dit geldt ook voor de zwarte cirkel.
(http://www.dcca.nl/2001/stadskanaal2/nl78a3.htm)

Onderwerp

TM 6002 - Cirkels in het graan    TM 6002 - Cirkels in het graan   

Beschrijving

Een luchtfoto toont aan dat de staart van de Schorpioen-graancirkel uit twee gebogen cirkel-reeksen is opgebouwd.

Commentaar

13 maart 2002
Zie onder Beeld voor de foto's.
Cirkels in het graan

Naam Overig in Tekst

Schorpioen    Schorpioen   

Datum Invoer

2013-03-01 14:46:21