Registratie zal enige tijd duren. Deze functie is in ontwikkeling.

DVTEX782 - Houten op de wereldkaart

Een broodjeaapverhaal (internet), woensdag 29 oktober 2003

1099.jpg

Hoofdtekst

Houten op de wereldkaart
woensdag 29 oktober 2003 - Bron: Redactie SDGH
Het was de ultieme droom van een van de vorige gemeente-besturen. Houten moest op de kaart.
De Koningin werd naar het dorp gehaald, gepoogd werd de Floriade te krijgen op de plaats van Houten-Zuid en meer initiatieven werden ontplooid. Maar wat het toenmalige gemeentebestuur niet lukte, deed een aantal jonge burgers van de Junior Kamer Kromme Rijn wel.
Want nadat het Engelse persbureau Reuters vorige week een foto van de landingsplaats de wereld inzond, dook Houten op verschillende plaatsen in de wereld op. Dat Houten in IJsland op de voorpagina kwam was ons al bekend. Dinsdag bereikte het bericht dat op pagina 2 van een grote krant in Canada ook Houten nieuws was. Klik op de foto voor het artikel.
Copyright © Stichting Digitale Gemeente Houten 1996 - 2003
Deze website is een particulier initiatief en wordt derhalve NIET beheerd door de overheid (gemeente Houten).
(Internetbron: http://www.houten.com/houten/nieuws-media/nieuws/nieuws-detail.asp?artikelid=7545)

Onderwerp

BRUN 08100 - The Landed Martians    BRUN 08100 - The Landed Martians   

Beschrijving

De gemeente Houten heeft eindelijk de publiciteit gehaald: de ufo-landingsplaats stond in verschillende buitenlandse kranten.

Commentaar

29 oktober 2003
Zie onder Beeld voor de krantenfoto.
The Landed Martians

Naam Overig in Tekst

Redactie SDGH    Redactie SDGH   

Floriade    Floriade   

Houten-Zuid    Houten-Zuid   

Junior Kamer Kromme Rijn    Junior Kamer Kromme Rijn   

Engels    Engels   

Reuters    Reuters   

Naam Locatie in Tekst

Houten    Houten   

IJsland    IJsland   

Canada    Canada   

Datum Invoer

2013-03-01 14:46:21