Registratie zal enige tijd duren. Deze functie is in ontwikkeling.

THM00194 - Pantera fotografeert 'katachtige'

Een broodjeaapverhaal (internet), vrijdag 24 juni 2005

ScreenShotpoema.jpg

Hoofdtekst

111 Teletekst vr 24 jun. 05
Pantera fotografeert 'katachtige'
EDE - De Stichting Pantera heeft foto's laten zien van de katachtige die de gemoederen op de Veluwe al meer dan een week bezighoudt. Op de vage afdrukken is niet goed te zien wat voor dier het is. Tot nu toe werd gedacht aan een poema.
De foto's zijn gemaakt bij Apeldoorn. De afgelopen tijd werd vooral in de buurt van Ede gezocht, maar er zijn nu diverse meldingen binnengekomen uit de regio Apeldoorn. De katachtige is "vier hazen groot", meldt Pantera.
Pantera heeft weer meer tijd gekregen om de poema te vangen. Omdat het zo warm is, heeft hij de afgelopen dagen slapend en dus onzichtbaar doorgebracht.

Onderwerp

BRUN 02430 - Big Cats (Panthers, etc.) Running Wild    BRUN 02430 - Big Cats (Panthers, etc.) Running Wild   

Beschrijving

Pantera mag de jacht op de poema nabij Apeldoorn voortzetten. Er zijn inmiddels foto's genomen van het roofdier, maar het is niet zeker of het een poema is. Het dier is in elk geval "vier hazen groot".

Bron

Teletekst, pagina 111, vrijdag 24 juni 2005

Commentaar

24 juni 2005
Zie onder Beeld voor een screenshot.
Big Cats (Panthers, etc.) Running Wild

Naam Overig in Tekst

Pantera    Pantera   

Naam Locatie in Tekst

Ede    Ede   

Veluwe    Veluwe   

Apeldoorn    Apeldoorn   

Ede    Ede   

Datum Invoer

2013-03-01 14:46:21