Registratie zal enige tijd duren. Deze functie is in ontwikkeling.

RKOMA193

Een sage (mondeling), maandag 28 augustus 2006

Hoofdtekst

Mijn ouders hebben het, toen nieuwe, huis in 1948 laten nakijken, of er aardstralen zaten. Het onderzoekje werd gedaan om vast te stellen of er geen aardstralen waren, want op die plek mochten geen kinderbedden worden gezet.
Ik vind het zelf interessant te lezen dat mensen beweren dat aardstralen liggen op plekken waar kloosters of heilige plaatsen zijn.

Onderwerp

TM 6058 - Aardstralen    TM 6058 - Aardstralen   

Beschrijving

Het huis van de ouders van de verteller is nagekeken op aardstralen; op de plek van aardstralen mogen geen kinderbedden worden gezet. Verteller vindt het interessant te lezen of aardstralen op plekken liggen waar kloosters of heilige plaatsen zijn.

Bron

Parafrase van een gesprek n.a.v. de DOC Volkskundevragenlijst (gebruikt t.b.v. de Bommenberenddag, 28 augustus 2006).

Commentaar

28 augustus 2006
Aardstralen

Datum Invoer

2013-03-01 14:46:21