Registratie zal enige tijd duren. Deze functie is in ontwikkeling.

RKOMAGRON0192

Een personal narrative (mondeling), woensdag 15 november 2006

Hoofdtekst

RK: U heeft die dromen, waar u dus beelden krijgt, die kunnen dus wel eens profetisch worden. Profetische dromen. Gebeurt dat vaker?
JP: Dat gebeurt heel vaak, maar ik moet me er op in stellen. Dan kan ik mijn dromen zo richten, dat het informatie over mij geeft. Het kan informatie geven over personen.
RK: Kunt u dromen ook tijdens uw slaap richten dan?
JP: Voor die tijd doe ik dat. Tijdens je slaap kan ook wel, maar dat is weer een graadje moeilijker. Voor de slaap dan geef ik mijn dromen instructies of ik praat met de droomspirit, de geest van de dromen, de uil. En dan zeg ik: "Ja, ik wil eigenlijk over dat onderwerp meer weten." Dat kan zijn over mensen, over een project, dat kan zijn over een kunstwerk dat ik wil maken. Als ik zeg, ik wil graag een mooi schilderij maken...wat zal ik maken?...ziekte. Ook over ziekte kan ik dromen. Ik vraag van: "Heb je een oefening voor me?"

Beschrijving

Sjamaan krijgt dromen die informatie bevatten of voorspellen; geeft voor het slapengaan de dromen instructies of spreekt met de uil, de droomgeest.


Bron

Letterlijk afschrift van DAT-opname.

Datum Invoer

2013-03-01 14:46:21