Registratie zal enige tijd duren. Deze functie is in ontwikkeling.

WICCA009

Een personal narrative (mondeling), vrijdag 05 februari 1999

Hoofdtekst


I. Je vertelde in je vorige interview dat je naar een regressie therapeut geweest bent. Dat heeft dan waarschijnlijk ook een connectie met jouw idee dat je met een stuk geschiedenis bezig bent, klopt dat?

R. Ja, hoewel ik daar niet helemaal uit ben. Een tijd lang dacht ik; dat ìs het. Je komt steeds terug. Iedere keer in een andere vorm maar je komt steeds terug. Ik weet nu niet exact of je eìgen energie precies zoals mijn wézen, of die steeds terug komt of dat d'r stukjes van mezelf... Als ik naar de natuur kijk, dan valt, wat dan dood gaat, uiteen in allerlei onderdelen en dat gaat op in het geheel. Als je zou bedenken: zo boven zo beneden, dan zou dat dus ook misschien wel met de onderdelen van je energie kunnen zijn. Dat dat ook in allerlei stukjes uiteen valt. En dat dat uiteen valt in allerlei stukjes en dat zou bv. kunnen verklaren hoe het is dat er nu veel meer mensen zijn. Terwijl er vroeger veel minder mensen waren. Hoe krijg je dan die theorie van reïncarnatie, dan zou je dus altijd hetzelfde aantal mensen moeten hebben, hoe kàn dat dan?

I. Dan zouden er dus de hele tijd nieuwe zielen bijgeschapen worden?

R. Ja, ik weet het niet. Maar er komt wel iets steeds terug. Het is een kringloop. Maar in wat voor vorm, dat weet ik niet meer zo zeker. Het is ook wel heel erg dogmatisch als je zegt: Zo is het persé. Ik denk dat er, dat iedereen daar een eigen idee over kan hebben. Maar dat er een terugkerende kringloop is en dat er iets is met energiën, dat die niet verloren gaan maar dat dat ook een terugkerend iets is, dat denk ik wèl.

Beschrijving

Een vrouw vertelt over haar visie op reïncarnatie

Bron

Bandopname: privé bezit Rachèl Gerrits

Commentaar

5 februari 1999

Datum Invoer

2013-03-01 14:46:21