Registratie zal enige tijd duren. Deze functie is in ontwikkeling.

LOMBO418

Een mop (mondeling), woensdag 15 december 1999

Hoofdtekst

TM: "Zijn d'r ook moppen over Nederlanders misschien, dat ze minder rein zijn, of minder hygiënisch? Dat ze zich minder wassen?"
HAO: "Nee. Dat hoor je alleen over buitenlanders, meer van... hahaha. Dan zeggen ze zo: ik ken een mop. D'r is een Nederlander, een Marokkaan en een Turk. Gingen naar een hotel. En ze mochten zoveel onderbroeken meenemen als ze willen. Nederlander neemt zeven onderbroeken mee. Zegt 'ie van: 'Ik ga elke dag een andere onderbroek aantrekken.' En uh... effe kijken. De Marokkaan zegt dan - dat heb ik van mijn broertje gehoord - zegt dan: 'Ik neem er drie of uh...' - ik weet niet... in ieder geval: - 'om de twee dagen ga ik er een aantrekken.' En de Turk zegt dan: 'Ik neem er twaalf mee.' Zeggen ze: 'Waarom?' Zegt 'ie dan: 'Omdat ik dan... elke maand trek ik een andere aan.'"
Allen: "Hahaha."
HAO: "Dat kan je dan ook gewoon verplaatsen naar een Marokkaan of Nederlanders. Ja, ik weet het niet."
(Op 15 december 1999 verteld in het Volksbuurtmuseum te Lombok, Utrecht)

Onderwerp

AT 1865 - Jokes about Foreigners    AT 1865 - Jokes about Foreigners   

ATU 1865 - Anecdotes about Foreigners.    ATU 1865 - Anecdotes about Foreigners.   

Beschrijving

Een Nederlander, een Marokkaan en een Turk gaan in een hotel logeren. De Nederlander neemt zoveel onderbroeken mee, dat hij elke dag een schone aan kan. De Marokkaan heeft voor elke twee dagen een schone onderbroek. De Turk heeft er twaalf: voor elke maand één.

Bron

bandopname interview in Volksbuurtmuseum Oud Lombok, 15 december 1999 (archief MI)

Commentaar

15 december 1999
Jokes about Foreigners

Naam Overig in Tekst

Nederlander    Nederlander   

Marokkaan    Marokkaan   

Turk    Turk   

Datum Invoer

2013-03-01 14:46:21