Registratie zal enige tijd duren. Deze functie is in ontwikkeling.

MOP40655

Een mop (), 1973 - 1975

Touw4.jpg

Hoofdtekst

Buschauffeur gaat met een damesvereniging op stap. Kunt u het zich voorstellen? Hij denkt bij zichzelf, ja ik moet toch even een plasje plegen. Dus hij zet die bus aan de kant. Hij zegt: "Dames het is even tijd om de beentjes te strekken." Hij gauw achter een boom, komt er ook een dame achter die boom. Zegt ze: "Oh", zegt ze,"dat is het grofste dat ik ooit gezien heb". Hij zegt: "Hoe vind je de lengte?"

Wippen, wippen doe ik toch zo graag. Eerst een keer omhoog en dan weer fijn omlaag. Samen heerlijk wippen dan ben ik in mijn sas. 'K wou dat de hele wereld een grote speeltuin was, 'k wou dat de hele wereld een grote speeltuin was.
Wippen, wippen doe ik toch zo graag. Eerst een keer omhoog en dan weer fijn omlaag. Samen heerlijk wippen dan ben ik in mijn sas. 'K wou dat de hele wereld een grote speeltuin was, 'k wou dat de hele wereld een grote speeltuin was.

Beschrijving

Een buschauffeur vervoert een damesvereniging. Hij moet even naar het toilet en zet de bus aan de kant. Op het moment dat hij achter een boom staat te plassen, komt er ook een dame achter de boom. Ze vindt dat het grofste wat ze ooit heeft gezien. De chauffeur vraagt haar dan: "Hoe vind je de lengte."

Bron

Harry Touw - Bakken aan de bar (Dureco, 1986); in feite een nieuwe persing en compilatie van twee LPs: Bakken aan de Bar (Olala, 1973) en Nog meer bakken aan de bar (Olala, 1975?). Beide LPs zijn live opgenomen, de eerste in café restaurant Meerrust te Warmond.

Commentaar

1973-1975?
Wippen, wippen doe ik toch zo graag....een grote speeltuin was. Dit gedeelte wordt gezongen.
Onder beeld is een strip opgenomen uit het stripboek "Bakken aan de bar" van Harry Touw en IJf Blokker uit 1978.
Onder geluid staat een geluidsfragment van de mop.

Datum Invoer

2013-03-01 14:46:22