Registratie zal enige tijd duren. Deze functie is in ontwikkeling.

Home > Toelichting > Aan de Nederlandse Volksverhalenbank werkten mee:

Aan de Nederlandse Volksverhalenbank werkten mee:

Aan de Nederlandse Volksverhalenbank werkten mee:

  1. Theo Meder (coördinator Volksverhalenbank, ontwerper database, volksverhaal-onderzoeker) 
  2. Eric Venbrux (antropoloog) 
  3. Maarten van der Peet (programmeur, webtechniek) 
  4. Iwe Muiser (ontwikkelaar, programmeur) 
  5. Minke Priester (stagiaire, vormgeefster, antropologe) 
  6. Ellen van der Grijn (beheerder Volksverhalenbank, documentaliste) 
  7. Cor Hendriks (stagiair, invoerkracht) 
  8. Ingeborg Soldaat (invoerkracht) 
  9. Vivien Waszink (invoerkracht) 
  10. Annemieke van der Velden (stagiaire) 
  11. Natanja Leest (stagiaire) 
  12. Paulien Daudeij (stagiaire) 
  13. Jikke Pen (stagiaire) 
  14. Henrik Tijmes (stagiair) 
  15. Paula van den Berg (stagiaire) 
  16. Nico Weenink (stagiair) 
  17. Coretta Wijbrans (stagiaire) 
  18. Miranda Bensing (stagiaire) 
  19. Mereie de Jong (stagiaire) 
  20. Liesbet Altena (stagiaire) 
  21. Leonoor Soet (stagiaire) 
  22. Wendy de Visser (stagiaire) 
  23. Barley Verhagen (stagiaire) 
  24. Diana Giesbergen (stagiaire) 
  25. Anouk Siegenbeek Van Heukelom (stagiaire) 
  26. Elise de Bree (stagiaire) 
  27. Rachèl Gerrits (stagiaire) 
  28. Ilja Hijink (stagiaire) 
  29. Saskia Jägers (stagiaire) 
  30. Véronique Pluijmaekers (stagiaire) 
  31. Moniek Vis (stagiaire) 
  32. Roos de Wilde de Ligny (vrijwilligster) 
  33. Anya Boelhouwer (stagiaire) 
  34. Freek van der Heide (stagiair) 
  35. Loes Hendriks (stagiaire) 
  36. Linda de Boer (stagiaire) 
  37. Marianne van Zuijlen (beheerder Volksverhalenbank, documentaliste) 
  38. Ruben A. Koman (projectleider) 
  39. Ester Fabriek (stagiaire) 
  40. Iris Savelkouls (stagiaire) 
  41. Saskia van Oostveen (stagiaire) 
  42. Stephan de Vos (vrijwilliger) 
  43. Oscar Strik (vrijwilliger) 
  44. Larissa Hageman (stagiaire) 
  45. Ilse Slootweg (stagiaire) 
  46. Miranda Huivenaar (stagiaire) 
  47. Teun Cortooms (stagiair) 
  48. Flora Illes (stagiaire) 
  49. Nóra Rácz (stagiaire) 
  50. Eszter Bárdos (stagiaire) 
  51. Manon ter Hofstede (stagiaire) 
  52. Frans Camphuijsen (stagiair) 
  53. Olga Mackaay (stagiaire) 
  54. Dorine Boudewijn (stagiaire) 
  55. Susanne Groenendijk (stagiaire) 
  56. Sophie van Setten (stagiaire) 
  57. Cynthia Hensen (stagiaire) 
  58. Petra Visser (stagiaire) 
  59. Janneke Vos (stagiaire) 
  60. Olga Leonhard (stagiaire) 
  61. Roel van den Assem (stagiair) 
  62. Martha Houweling (stagiaire) 
  63. Elize Zonnenberg (stagiaire) 
  64. Naomi de Moor (stagiaire) 
  65. Daphne van Helvoort (stagiaire) 
  66. Atalanti Tsichli i Spitha (stagiaire) 
  67. Karin Walta (vrijwilligster) 
  68. Savitri van der Velden (stagiaire) 
  69. Marlon Wissing (stagiaire)
  70. Daan van Bloois (stagiair) 
  71. Maia Bijl (stagiaire)
  72. Lutske Holthuis (vrijwilligster)
  73. Marissa Griffioen (stagiaire) 
  74. Kathelijne Steinhauzer (stagiaire) 
  75. Don van der Putten (stagiair)
  76. Lidewey van Eldik (stagiaire)
  77. Silke Meijers (stagiaire)
  78. Claudia Fris (stagiaire)
  79. Rachel Sammartino (stagiaire)
  80. Arjan Prins (stagiair)