Registratie zal enige tijd duren. Deze functie is in ontwikkeling.

MOP20141

Een mop (internet), mei 1996

Hoofdtekst

(Brugge-Antwerp). Twee Bruggelingen zijn op een terrasje van een late zomerzon aan het genieten. Een bende toeristen komt zenuwachtig langs, op zoek naar hun bus. Een van de Bruggelingen wordt om de weg gevraagd, de andere dommelt langzaam in, tot hij de laatste woorden van zijn compagnon hoort. Helaas, als hij recht staat, is het kwaad al geschied, de toeristen zijn weg.
"Zeg, je hebt ze verkeerd gestuurd."
"Hé, ik ken de weg in Brugge, zulle."
"Ja, maar zo gaan die Duitsers het station net missen. Je hebt ze naar rechts gestuurd op het einde, en ze moesten naar links voor het station, het Bahnhof."
"Watte? Zei die Antwerpeneer Baanhoof. Dat hij dat dan zegt hè. Ik heb begijnhof verstaan."

Beschrijving

Een inwoner van Brugge stuurt Duitsers de verkeerde kant op voor het station. De Duitsers hadden gevraagd naar het Bahnhof, maar hij dacht dat het Antwerpenaren waren en heeft verstaan dat ze het begijnhof zochten.

Bron

Commentaar

mei 1996

Naam Overig in Tekst

Bruggelingen    Bruggelingen   

Duitsers    Duitsers   

Antwerpenaar    Antwerpenaar   

Naam Locatie in Tekst

Brugge    Brugge   

Antwerpen    Antwerpen   

Datum Invoer

2013-03-01 14:46:21